Bsn Nutrition Cell Mass

Działanie niektórych nowoczesnych odżywek przeznaczonych dla kulturystów w stosunku do starszych typów suplementowe można bez najmniejszej przesady porównać z szybkością i sprawnością samolotu odrzutowego wobec tempa poruszania się dwukonnego dyliżansu.

Mówiąc krótko, nie ma żadnego porównania!

Przykładem odżywki o zupełnie innowacyjnej formule i rewelacyjnych efektach działania jest Bsn Cell Mass, która z chemicznego punktu widzenia stanowi nowatorska formę estryfikowanej kreatyny. Kreatyna, będąca typowym składnikiem wielu suplementów diety używanych przez miłośników sportów siłowych, podnoszenia ciężarów czy kulturystyki, a także zwykłych amatorów treningów na siłowni została tutaj poddana procesowi estryfikacji, w związku z czym jest spożywana w postaci jabłczanu etylowego estru.

Efekt? Maksymalna skuteczność i brak negatywnych skutków ubocznych!

Nowoczesna formuła, nowoczesny sposób dawkowania

Ciekawostką i dużą nowinka jest fakt, że Bsn Nutrition Cell Mass nie musi być przyjmowana cyklicznie. Nie wymaga również żadnej specjalnej fazy ładowania, zwiększając komfort osoby zażywającej tę odżywkę. Istotną kwestią jest również brak bardzo nielubianego przez kulturystów budujących masę mięśniową efektu gromadzenia wody, więc nie trzeba się będzie obawiać, że trudno będzie się jej pozbyć.

Unikalny skład i forma pozwalają także żadnych dolegliwości ze strony układu pokarmowego, w tym zwłaszcza wzdęć.

W jednym opakowaniu odżywki klient otrzymuje 40 porcji ważących 16 gramów. Specjaliści rekomendują dwa sposoby dawkowania, w zależności od tego, czy mamy do czynienia z dniem treningowym, czy dniem nietreningowym. Jedną miarkę Cell Mass rozrabia się z wodą lub innym napojem. W dni treningowe przyjmuje się ją dwa razy w ciągu dnia. Pierwsza porcja powinna być przyjmowana bezpośrednio po zakończeniu treningu, natomiast drugą w odstępie około 6 do 8 godzin po pierwszej porcji lub przed nią. W dni nietreningowe z kolei należy pierwsza porcję zażyć zaraz po wstaniu z łóżka, a drugą w podobnym odstępie czasowym, jak w przypadku dnia treningowego. Co istotne: odżywkę  Bsn Cell Mass przyjmuje się na pusty żołądek.

Jak działa Bsn Cell Mass?

Innowacyjne działanie odżywki  Bsn Nutrition związane jest z kilkoma niezależnymi efektami. Mechanizm oddziaływania sprowadza się do inicjowania procesów anabolizmu mięśniowego przy jednoczesnym hamowaniu aktywności enzymów proteolitycznych, a poprzez to blokowaniu procesów katabolizmu. Dzięki temu w momencie , kiedy mięśnie znajdują się w intensywnym stresie potreningowym i wymagają regeneracji, błyskawicznie otrzymują niezbędne wsparcie. W efekcie komórki mięśniowe łatwiej radzą sobie ze zmęczeniem, szybciej się regenerują, zwiększa się ich siła, ogólna wydajność oraz wytrzymałość. Poza innowacyjną postacią kreatyny, organizmowi dostarczana jest również glutamina i tauryna, a także białko serwetkowa. Stosowanie suplementu diety  Bsn Cell Mass prowadzi do lepszych osiągów sportowych.

Bsn Nutrition Cell Mass
5 (100%) 20 votes

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *