BSN Nutrition Nitrix

Opinie specjalistów i użytkowników na temat suplementu diety dla kulturystów BSN Nitrix są wyjątkowo zgodne. To środek o niesamowitej skuteczności, pozwalający skutecznie zbudować masę mięśniową, oceniany jako jeden z najsilniejszych dostępnych na rynku. Mięśnie stają się większe, silniejsze, bardziej wytrzymałe, a na dodatek odbędzie się to bez żadnych hormonów, bo Nitrix nie zawiera ich w swoim składzie….

Zbuduj masę mięśniową dzięki BSN Nitrix

Podstawowy mechanizm tej odżywki sprowadza się do zwiększenia poziomu ukrwienia w mięśniach, dzięki czemu stają się doskonale odżywione, a proces wolumizacji przebiega szybko i efektywnie.  Ci, którzy próbowali tego suplementu twierdzą, że pierwsze efekty są widoczne już w drugim tygodniu zażywania.

Tydzień pierwszy to procesy przygotowawcze, kiedy użytkownik zaczyna odczuwać pierwsze objawy puchnięcia mięśni, dające efekt napompowania. Daje się również odczuć zwiększona wytrzymałość i siła. Tydzień trzeci pozwala już poznać oddziaływanie substancji wchodzących w skład odżywki w pełnej krasie.  Sylwetka staje się muskularna, gęstość mięśni i ich masa wzrastają, niemal jak po wieloletnim treningu.

Dzięki tym rezultatom intensyfikacja treningu prowadzonego na siłowni stanie się łatwa i prosta. Specjalnie opracowana formuła suplementu poprawia przy tym wydolność układu krążeniowego i kompleksowo wpływając na jego funkcjonowanie. Obecność składników odżywczych pozwala mięśniom szybciej się regenerować nawet po bardzo wycieńczającym dniu na siłownia. Innowacyjny charakter suplementu BSN Nutrition polega na działaniu formuły kontrolowanego uwalniania i wspomagania poszczególnych składników, wykorzystująca zwłaszcza potencjał działania zawarty w tlenku azotu. Chodzi o to, aby utrzymać w krwiobiegu stały poziom stężenia cząsteczek tlenku azotu przez dwadzieścia cztery godziny na dobę.

O skuteczność nowatorskiego systemu producent zadbał zatrudniając do współpracy przedstawicieli znanych firm farmaceutycznych.

W zależności od wagi zawodnika sposób zażywania tabletek Bsn Nitrix nieco się różni. Osoby o wadze poniżej 90 kilogramów dawkowanie przewiduje zażycie 3 tabletek trzy razy na dobę na pusty żołądek do 45 minut przed planowanym posiłkiem, natomiast w przypadku osób o wadze przekraczającej 90 kilogramów zaleca się przyjmowanie zamiast trzech – czterech tabletek. Ważna jest również odpowiednia dieta i nawodnienie organizmu.

Osoba zażywające ten suplement powinna pic co najmniej trzy i pół litra wody w ciągu dnia, a ponadto spożywać posiłki bogate w węglowodany i białko. Preparat mogą zażywać wyłącznie w pełni zdrowe dorosłe osoby. Szacuje się, że pełna moc działania suplementu jest widoczna po około 12 tygodniach stosowania. Po tym czasie należy zrobić przerwę na około 4 tygodnie. Specjalnie dobrany skład BSN Nitrix działa zarówno podczas ćwiczeń na treningu, jak i po nim, dzięki czemu efekt wolumizacji masy mięśniowej jest tak spektakularny.

Poza efektem bardziej atrakcyjnego wyglądu napompowanych mięśni niektórzy wspominają o poprawie kondycji seksualnej.

BSN Nutrition Nitrix
5 (100%) 13 votes

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *