BSN Nutrition Syntha 6

Kulturyści i miłośnicy ćwiczeń na siłowni z niecierpliwością czekają na każde nowe odkrycie specjalistów, które pomoże im skuteczniej i szybciej budować masę mięśniowa, pozbywać się zbędnego tłuszczu i wspierać regenerację mięśni po ogromnych obciążeniach, jakim są poddawane podczas treningów. Nic dziwnego, że kiedy tylko odżywka BSN Nutrition zaliczana do kategorii klasycznych białek pojawiła się na rynku, wzbudziła takie zainteresowanie…

Wyjątkowy skład białka Syntha 6

Skład  Bsn Syntha 6 został starannie opracowany, aby zapewnić maksymalne efektywność i szybkie działanie. Suplement  BSN Syntha 6 to typowa wielofunkcyjna. odżywka białkowo – węglowodanowa. W slangu kulturystycznym odżywki o tak skomponowanym składzie określane są słowem „bulk”.

Jest reklamowana jako odżywka która pomoże nawet tym, którzy dotychczas bezskutecznie szukali czegoś dla siebie, a nic nie było w stanie spełnić ich oczekiwań, ponieważ przeszkodą była wolna przemiana materii. BSN Syntha 6 zawdzięcza soją nazwę specjalnemu składowi. Zawiera aż sześć frakcji białkowych dostarczających organizmowi niezbędnych aminokwasów. Wszystkie źródła biała w odżywce BSN Syntha 6 są bardzo wysokiej jakości.

Znajdziemy tutaj przede wszystkim białka serwatkowego WPC oraz izolat białka WPI, które wspierane są przez micelarną kazeinę oraz albuminy jaj, uważane za białka wzorcowe.

Koncentrat WPC niezwykle łatwo się wchłania z przewodu pokarmowego. Specjaliści mówią o kilkunastu minutach, charakteryzując się przy tym szerokim profilem aminokwasowym i bardzo dużą wartością biologiczną. Również mikrofiltrowane biała WPI wchłaniają się w błyskawicznym tempie, idealnie sprawdzając się w sytuacjach, kiedy organizm domaga się biała natychmiast. Z kolei kazeina alfa i beta uzupełniona o kazeinaty powstrzymuje procesy kataboliczne na długi czas.

Idealny profil aminokwasowy

Białko wzorcowe w postaci albuminy z jaj gwarantuje mięśniom idealny profil aminokwasowy. W składzie odżywki BSN Syntha 6 znajduje się ponadto kazeinian wapnia sprawdzający się zwłaszcza wtedy, gdy między posiłkami zdarzają się długie przerwy, bo bardzo równomiernie jest wchłaniany z układu pokarmowego. Izolat białek mleka jest źródłem laktoferyny czyli łatwo przyswajalnego żelaza o silnych właściwościach bakteriobójczych, kwasu linolenowego i glutaminy. Peptydy glutaminy pełnią w organizmie ludzkim mnóstwo istotnych funkcji.

Zwiększając tempo wytwarzania glikogenu pomagają uzupełniać jego zapasy, osłabiają tempo rozpadu białek i przyspieszają ich syntezę, są pośrednio źródłem energii dla komórek układu nerwowego i wzmacniają system odpornościowy, zapobiegając wystąpieniu infekcji, które mogłyby doprowadzić do wystąpienia przerw w treningach. Olej MCT dostarcza energii, natomiast papaina i aminogen jako enzymy trawienne pomagają efektywniej wykorzystać dostarczone białka. Odżywka zachęca również niezwykle atrakcyjnym ciekawym smakiem, ma doskonałą rozpuszczalność i stosunkowo niską cenę.

Preparat rozpuszcza się w wodzie i mleku, a w zależności od potrzeb należy przyjmować jedną do trzech porcji na dzień.

BSN Nutrition Syntha 6
5 (100%) 13 votes

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *