BSN Nutrition Xplode

Jednym z najpopularniejszych i najchętniej stosowanych preparatów przed treningowych jest Bsn Xplode. Jego bezpośrednie działanie polega na stymulowaniu wysiłku fizycznego, powoduje większa motywację i przypływ energii. Jest to suplement diety pozwalający na zintensyfikowanie treningu siłowego i wytrzymałościowego, poza tym daje efekt przyrostu siły i rozwoju tkanki mięśniowej, zwiększa pompę mięśniową.

Bsn Xplode pozytywne opinie i recenzje od użytkowników

Tajemnica działania tej odżywki polega na zbilansowanym składzie i odpowiednim stosowaniu. Składnikami podstawowymi Bsn Xplode są  witaminy i mikroelementy. Znaleźć tam można fosfor, histydynę,kreatynę, argininę, glukozę, magnez, kofeinę, kwas guanidoprpionowy, metyloksantynę, sód, potas, taurynę, stearynian glicerolu, wapń, kofeinę, jabłczan cytruliny, witaminy: B6, B12, B9.

Znakomite walory smakowe odżywki

Powyższa zawartość suplementu diety ma na celu poprawę bilansu azotowego, wspomaganie właściwości kreatyny, stymulowanie wytwarzania energii. Odpowiednia forma kreatyny powoduje także przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej, a kompleksy mikroelementów mają działanie optymalnie nawadniające i odżywiające mięśnie. Bsn Xplode oddziałuje korzystnie również na układ nerwowy poprzez wspomaganie koncentracji, dobrego samopoczucia i motywacji do intensywnego wysiłku.

Brak efektów ubocznych

Jak każdy lek, odżywka czy suplement diety Bsn Xplode należy stosować zgodnie z zaleceniami producenta i zaprzestać przyjmowania preparatu w razie zaobserwowania jakiegokolwiek objawu nietolerancji. Przeciętne opakowanie odżywki zawiera 40 porcji. 1 porcja, to 20,5 g preparatu. Zalecane dawki, to 1 do 3 porcji dziennie. Przeważnie stosuje się 2 dawki w dzień treningowy i 1 w dni bez treningu. Preparat rozcieńcza się wodą i spożywa na około 20 minut przed treningiem, na pusty żołądek.

Łączenie z posiłkiem osłabia działanie BSN Xplode

Zalecane jest również picie co najmniej 3 litrów niegazowanej wody dziennie oraz minimum 1 litr podczas treningu. Preparatu nie należy stosować łącznie z mlekiem, białkiem i glutaminą. Osoby przyjmujące odżywkę po raz pierwszy powinny zacząć od połowy zalecanej dawki, aby dać organizmowi czas na adaptację do substancji stymulujących. Jak wszystkie tego typu odzywki, Bsn przeznaczony jest do użytku wyłącznie dla osób dorosłych. Ponieważ posiada dość złożony skład, w sytuacji, gdy przyjmowane są inne odzywki lub leki, bezpiecznie jest skonsultować się z lekarzem, aby uniknąć szkodliwych interakcji.

Trzeba mieć również na względzie fakt, że odżywka Bsn Xplore, jako preparat stymulujący, może powodować bezsenność. Dlatego bezpieczniej jest unikać przyjmowania później niż na cztery godziny przed udaniem się na spoczynek.

BSN Nutrition Xplode
5 (100%) 13 votes

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *