DNA SUPPS 3CM 500g

Smak
Ilość
W magazynie

39,00 zł
Brutto

Jedna porcja zawiera aż 4 g jabłczanu kreatyny

Chcesz zbudować wartościową masę mięśniową? Jeżeli zależy Ci przy tym na zwiększeniu siły i wytrzymałości mięśni, zapewnij organizmowi odpowiednią podaż kreatyny. Solidną porcję wysokiej jakości jabłczanu dostarcza Your DNA Supps 3CM.

To zaawansowana odżywka kreatynowa, która:

  • nasila procesy anaboliczne
  • przeciwdziała katabolizmowi
  • poprawia wydolność organizmu
  • przyspiesza potreningową regenerację
  • zwiększa wytrzymałość i siłę mięśni

Odżywka Your DNA Supps 3CM to preparat, który zawiera jabłczan kreatyny – składnik charakteryzujący się znacznie lepszą rozpuszczalnością i większą stabilnością chemiczną w porównaniu do monohydratu.

Dzięki temu wspiera rozbudowę wartościowej masy mięśniowej, zwiększając m.in. siłę i wytrzymałość. Your DNA Supps 3CM to odżywka, która odpowiada na potrzeby wymagających osób, które trenują siłowo i wytrzymałościowo. Włącz tę odżywkę do stałej suplementacji, aby jeszcze bardziej zbliżyć się do swojego celu treningowego.

Zalecane dawkowanie    

Preparat należy przyjmować w jednej porcji każdego dnia – najlepiej bezpośrednio przed wysiłkiem. 1 porcję (1/2 miarki) rozpuść w 150 ml wody. Spożyj zaraz po przygotowaniu.

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Uwaga: nie zaleca się stosowania u dzieci, kobiet w ciąży, karmiących piersią lub w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Dopuszczalne zbrylenie produktu i lekka zmiana barwy, niewpływające na jego jakość i działanie.

Skład

Informacja żywieniowa
Porcja 4,2 g
Jabłczan kreatyny (TCM) 4,0 g
Kreatyna 3,0 g

Opis

Forma
Proszek


Komentarze

Napisz swoją opinię

DNA SUPPS 3CM 500g

Napisz swoją opinię