• Obniżka

Olimp Platinium Ginseng (Żeń Szeń) 550 mg 60 kap

Ilość
W magazynie

35,00 zł
27,00 zł Zniżka 8,00 zł
Brutto
  • Mega dawka
  • Dwa rodzaje żeń szenia
  • Najwyższa jakość
  • Bezpieczeństwo stosowania


Badania naukowe pokazują, że żeń-szeń może być z powodzeniem wykorzystywany przez sportowców i osoby aktywne fizycznie. Przez wielu naukowców uważany jest za substancję ergogeniczną, a więc taką, która po wprowadzeniu do organizmu przyczynia się do poprawy wyników sportowych. Dodatkową zaletą żeń-szenia jest jego pomocne działanie przy zaburzeniach erekcji. Nie zapominajmy również o dobrze wszystkim znanych podstawowych właściwościach żeń-szenia, a mianowicie o poprawie koncentracji, koordynacji, czujności oraz utrzymaniu prawidłowej witalności. Plejotropowe działanie żeń – szenia może być z całą pewnością wykorzystane u osób aktywnych fizycznie.

Żeń-szeń i podobne do niego byliny są używane od lat w celu zwiększenia witalności i wzmocnienia organizmu. Niektóre badania naukowe sugerują, że żeń-szeń może zwiększać produkcję przeciwciał, aktywność komórek NK (ang. natural killer) i odgrywać rolę w prewencji i terapii schorzeń układu oddechowego.

Suplementacja żeń-szeniem może pomóc mężczyznom, u których występują zaburzenia erekcji. Prawdopodobnie żeń-szeń wywiera efekt hormonalny, który jest podobny do działania testosteronu.

Zalecane dawkowanie  

Stosuj 1 kapsułkę dziennie lub inaczej po konsultacji z lekarzem.

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Skład

Informacja żywieniowa 1 kapsułka
Power Żeń-szeń Complex 550 mg
     Ekstrakt żeń-szenia koreańskiego (Panax ginseng C.A. Mey.)
    w tym ginsenozydy (7%)
300 mg
21 mg
     Ekstrakt żeń-szenia amerykańskiego (Panax quinquefolius)
    w tym ginsenozydy (5%)
250 mg
12,5 mg
Ekstrakt jęczmienia (Hordeum vulgare L.) 50 mg

Opis

Forma
Kapsułki


Komentarze

Ocena 

2018-07-04

Działa

Samopoczucie i witalność na plus, wyraźnie podnosi energię, naturalnie!

Napisz swoją opinię

Olimp Platinium Ginseng (Żeń Szeń) 550 mg 60 kap

Napisz swoją opinię