Olimp Uchwyty Hardcore Strong Grip

Ilość
W magazynie

32,00 zł
Brutto

Chcesz trenować z dużymi ciężarami, jednak Twój uchwyt jest za słaby? Rozwiązaniem tego problemu, są uchwyty Hardcore Strong Grip, produkowane przez firmę Olimp.

Uchwyty, przystosowane do budowy Twojego ciała, pozwalające podnosić jeszcze większe obciążenie. Olimp Uchwyty Hardcore Strong Grip są dostępne w uniwersalnym rozmiarze i skutecznie chronią twoje palce i nadgarstki.

Uchwyty firmy Olimp, wyróżniają się bardzo pomysłową budową. Zabezpieczają zarówno wnętrze Twoich dłoni, jak i chronią nadgarstek, za pomocą szerokiego pasa zapinanego na rzepy. Dzięki nim, możliwe jest wykonywanie takich ćwiczeń, jak martwy ciąg czy przysiady z dużym ciężarem, nawet wtedy, gdy nasz uchwyt jest zbyt słaby, lub gdy mieliśmy kontuzję.

Aby zapewnić idealne dopasowanie pasów do dłoni, uchwyty firmy Olimp wyposażono w pasy Velcro. Za prawidłowe usztywnienie nadgarstków, odpowiadają dodatkowe wzmocnienia oraz wbudowany pierścień.
Olimp Uchwyty Hardcore Strong Grip mogą być stosowane jako rękawice treningowe, ochraniacze nadgarstków oraz uchwyty do podnoszenia dużych ciężarów.Komentarze

Napisz swoją opinię

Olimp Uchwyty Hardcore Strong Grip

Napisz swoją opinię